EASYTATTOO TO TERAZ OTZI.

EASYTATTOO TERAZ OTZI, PLAN NOWEGO ROZDZIAŁU.
Rok 2003 to narodziny Easytattoo i początek przygody. Czy odnieśliśmy sukces ? Tak !
Idealne połączenie pasji i wiedzy pozwoliło marce Easytattoo przez kilka ostatnich lat usadowić się na pozycji lidera na rynku europejskim i stać się marką wzorcową w zakresie pielęgnacji tatuażu.
W tym roku 2023 obchodziliśmy swoje 20-lecie i zdecydowaliśmy że przejdziemy lifting! Mówi się, że wyzwania czynią Cię młodym, więc czy jest lepszy sposób na uczczenie tej rocznicy niż postawienie sobie wielkiego wyzwania?! Chcemy sprawić, by nasza marka ewoluowała.
Ten nowy początek, drodzy Klienci, nazywa się OTZI.

OTZI, CZYLI LEGENDA CZŁOWIEKA LODU.
5300 lat temu, ranny i prawdopodobnie poszukiwany, Ötzi spędził ostatnie dni wędrując po wysokich Alpach, leczył rany roślinami dopóki nie został śmiertelnie ugodzony strzałą w plecy.
W 1991 roku wędrujący po lodowcu turyści odkryli naturalnie zamarznięte zmumifikowane ciało w pobliżu Alp Ötztalskich na granicy między Włochami a Austrią.
Mumia OTZI'ego to piękne płótno z 67 tatuażami z epoki miedzi, pokrywające go od stóp do główy. Tatuaże nie powstały tak jak w współczesnych czasach od igły, ale z drobnych nacięć na skórze wykonanych ostrymi kamieniami, które następnie wypełnioniono węglem drzewnym.
Na pamiątkę tego „pierwszego wytatuowanego mężczyzny” nazwa Easytattoo została zmieniona na OTZI.

NOWA NAZWA, TE SAME PRODUKTY, TE SAME ZOBOWIĄZANIA.
Mały lifting jeszcze nikomu nie zaszkodził (no może z wyjątkiem Donatelli Versace). Skład naszego czerwono-białego kremu, mimo zmiany nazwy, pozostaje taki sam, jak wszystkich naszych produktów. Kochani, wszystko oprócz nazwy pozostaje bez zmian.

Zapraszamy do współpracy.