O nas

EasyTattoo – marka produktów do pielęgnacji i gojenia tatuażu

Marka powstała we Francji w 2004 roku. Obecnie dystrybuowana jest w ponad 40 krajach na całym świecie. W 2008 roku firma czwarte P Tomasz Kotulak wprowadziła marki EasyTattoo, EasyPIERCING oraz EasyCleaning na polski rynek. Produkty szybko zdobyły zaufanie tatuatorów i klientów detalicznych i obecnie sprzedają się w setkach tysięcy sztuk rocznie. Ich niewątpliwą zaletą jest jakość i niewysoka cena. Od 2008 roku aktywnie uczestniczymy w polskich konwencjach tatuażu. Nasze stoisko pojawiło się na wszystkich konwencjach z cyklu Tattoo Konwent (Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice), Tattoo Fest Kraków (nie byliśmy tylko na dwóch pierwszych 2006 i 2007), Warsaw Tattoo Convention. Kilka razy byliśmy sponsorem TK oraz WTC. Markę Easytattoo polecają najlepsi polscy oraz zagraniczni tatuatorzy.
W 2023 roku brandy EasyTattoo, EasyPIERCING zmieniły swóją nazwę na OTZI by EasyTattoo oraz OTZI by EasyPIERCING. Równolegle doszedł nowy brand OTZI PRO z produktami przeznaczonymi do codziennej pracy tatuażystów. W 2022 roku brand Easycleaning został zlikwidowany.

Od 2009 roku firma czwarte P Tomasz Kotulak prowadzi również studio tatuażu w Rzeszowie Endorfine Studio.

Jak działamy?

Produkty OTZI by EasyTattoo, OTZI by EasyPIERCING, a także i OTZI PRO dostępne są w studiach tatuażu zlokalizowanych w całej Polsce. Z łatwością sprawdzisz na naszej stronie, w dziale „Gdzie kupić ?”, czy w zamieszkiwanej przez Ciebie miejscowości znajduje się studio z naszymi produktami.

Oczywiście prowadzimy również sprzedaż internetową. E-sklep podzielony jest na dwie strefy: Strefę Detal i Strefę Hurt. W Strefie Detal klient detaliczny może zrobić zakupy z dostawą do domu, jak w zwyczajnym sklepie internetowym. Stefa Hurt dedykowana jest dla osób posiadających studio tatuażu lub piercingu. W tej strefie po zarejestrowaniu i zalogowaniu klient otrzymuje dostęp do wszystkich produktów w specjalnych cenach! Są to ceny gwarantujące zysk przy późniejszej odsprzedaży produktów w swoim studiu.

Nasza misja

Dostarczamy wysokiej jakości produkty, wygodne w użyciu, w przystępnych cenach, dostępne: w sprzedaży internetowej – dostawa w 2 dni robocze lub w każdym dobrym studiu tatuażu i piercingu w Polsce. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się swoim nowym tatuażem oraz kolczykiem.