Regulamin

§1 Informacie ogólne

1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internetw formie umowy zawieranej na odległość, pomiędzy zamawiającym - zwanym dalej Klientem, a sklepami internetowymi Online detal i Online hurt dostępnymi na www.easytattoo.pl należącymi do firmy czwarte P Tomasz Kotulak zwanymi dalej Sprzedającym.


§2 Zamówienia

1. Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronach sklepów Online detal i Online hurt dostępne na www.easytattoo.pl, poprzez pocztę mailową, oraz telefonicznie pod numerem 793 766 490.

2. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).
3. W przypadku podania nieprawdziwych, nie pełnych lub błędnych danych - Sprzedający spróbuje skontaktować się z Kupującym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeśli kontakt nie będzie możliwy. Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

4. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:
a) w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze i przelewem - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia
b) w przypadku zamówień płatnych poprzez system Platnosci.pl – po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu Platnosci.pl
5.Przyjęcie zamówienia do realizacji przez Kupującego zostanie potwierdzone drogą mailową.
6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny na magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Sprzedający skontaktuje się z Klientem, który podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
7. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu, lub wycofać je do momentu jego wysłania. Wprowadzanie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt pod numerem telefonu 793 766 490,  e-mailem pod adresem kontakt [małpa] easytattoo.pl.


§3 Ceny towarów i płatność

1. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:
a) płatność przy odbiorze - należność pobiera listonosz lub kurier
b) płatność kartą kredytową, lub przelewem - należność pobiera serwis Platnosci.pl
c) przelewem bankowym bezpośrednio na konto sklepu. Nr konta Sprzedającego: 59 1140 2017 0000 4202 1260 9394 w mBank.
3. Do każdego zamówienia z dostawą na terenie Polski doliczany jest koszt dostawy zgodny z cennikiem Poczty Polskiej lub kurierem. Do zamówienia z dostawą na terenie innego kraju doliczany jest koszt dostawy Pocztą Polską – paczką priorytetową (zgodny z cennikiem Poczty Polskiej).
4. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko kartą płatniczą lub przelewem. Sprzedający nie wysyła przesyłek zagranicznych płatnych przy odbiorze.

§4 Koszty i terminy dostawy

Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu także dni wolne od pracy, z wyjątkiem świąt. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych.

    Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji zamówienia + przewidywany czas dostawy.
    a) Przesyłki na terenie Polski dostarcza Poczta Polska lub kurier. Czas dostawy przesyłki ekonomicznej za pośrednictwem Poczty Polskiej to do 7 dni roboczych, przesyłki priorytetowej do 4 dni roboczych. Czas dostawy kurierem to 1 dzień roboczy
    b) Przesyłki zagraniczne dostarcza Poczta Polska - czas dostawy paczki priorytetowej - 3 -14 dni
    Koszty dostawy na terenie Polski Kupujący wybiera w koszyku zamówień”. Ich wyznacznikiem są ilości zamówionych produktów oraz sposób realizacji wysyłki.
    Koszt dostawy do innych krajów jest wyceniany według cennika Poczty Polskiej dla przesyłek priorytetowych.

§5 Zwroty, reklamacje

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Sprzedający wydłuża czas na zwrot bez zadawania pytań do 30 dni.
    Zwrot bez zadawania pytań jest możliwy, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim potwierdzeniem oraz informacją o numerze konta na jakie należy przelać zwracane pieniądze. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.
    Towar z widocznymi śladami użycia nie podlega zwrotowi.
    Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien skontaktować się telefonicznie ze Sprzedają (dane do kontaktu podane są w dziale Kontakt) w celu ustalenia sposobu rozpatrzenia reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

§6 Inne informacje

Umowa sprzedaży zawierana jest między Klientem a Sprzedającym. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką potwierdzenia zamówienia.

    Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.
    Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.